Milé rodiny,

přijměte pozvání na společně strávený čas  v krásném místě na Vysočině  na faře v Žirovnici.
Dovolenou organizuje Římskokatolická farnost sv. Filipa a Jakuba Zlín a Centrum pro rodinu Zlín.

Tato dovolená  v termínu od 29.6. 2024 do soboty 6. 7. 2024 je určena především věřícím rodinám ze zlínské farnosti.

Na co se můžete těšit?
Rodina pohromadě, přátelství,  vlastní i připravený duchovní a společný program, mše sv. s otcem Kamilem Obrem, krásné okolí a možnosti výletů, společné hry...
Program přes den si každý dopřeje a naplánuje dle svých představ a  potřeb . A večery již můžeme trávit společně při programu, který si pro vás připravíme my.
V areálu je krásná zahrada na které je možnost postavit  stan, pergola, ohniště, gril.
Prostě  ideální odpočinek  pro načerpání  sil.

Doprava: (není zahrnuta v ceně) vlastními auty na adresu Havlíčkovo náměstí 36, Žirovnice, 39468.
 (Auto budete potřebovat i na výlety do okolí).

Stravování: (není zahrnuto v ceně)
Snídaně a obědy si každý řeší sám. V blízkosti obchůdek s celodenní otevírací dobou. V areálu jsou dobře vybaveny kuchyně, s dostatkem nádobí i ledniček.
Večeři si dopřejeme společnou (objednáme předem za zvýhodněnou cenu).

Každá přihláška bude zvlášť potvrzena. V případě, že se Vám do několika dnů neozveme, prosím kontaktujte nás na mailu: [email protected].