Klub Pod Kánoí

Logo Klub Pod Kánoí
O místu:

Klub se nachází za kostelem sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně. Je součástí římskokatolického farního úřadu, umístěn za garáží. Vstup do klubu je přes hlavní vchod farního úřadu. Součástí klubu je i letní venkovní posezení pod pergolou se zahradním grilem a posezení v garáži.

V klubu je možnost občerstvení a posezení u kávy nebo čaje. Bar poskytuje jak teplé a studené nápoje, tak i něco k zakousnutí. Podává se zde několik druhů kávy včetně italského espressa Dersut a pravého řeckého frappé.

Klub slouží pro setkávání všem farníkům.

Klub Pod Kánoí bývá pravidelně otevřený v neděli dopoledne po bohoslužbách (od 7,30 do 12 hodin) pro všechny farníky.

Potřebujeme nové dobrovolníky pro obsluhu baru v klubu Pod Kánoí v nedělní dopoledne. Zapisovat se můžete na seznam v klubu. Další informace nebo školení vám sdělí Martin Pikna (602 613 623) a Rudolf Bartek. Stejný kontakt platí i pro sdělení připomínek či nápadů na vylepšení chodu klubu Pod Kánoí.

Pokud by chtělo nějaké společenství zapůjčit tyto prostory k setkávání, domluvte se ve farní kanceláři.

Místo uskutečnění

Sadová 149, Zlín