Nadační fond Credo ve spolupráci se společenstvím Martindom, Projekt ON, Invite a Zlínské chvály zve všechny farníky v sobotu 4. 11. do zlínského kongresového centra na již 2. ročník Konference společenství. Konference je vhodná jak pro členy již fungujících společenství, tak pro ty, kteří společenství ještě nemají, ale touží po něm. Můžete se dozvědět, jak je důležité víru s někým sdílet, společně se modlit, jak společenství založit, jak může společenství růst a také jak se propojovat a síťovat. 

 

Hlavními hosty, kteří mají s vedením a doprovázením společenství velké zkušenosti, jsou: Mário Tomášik (Martindom), P. Jozef Mihok, Július Slovák (Espé), P. Kamil Obr (SMS), P. Petr Bulvas (ADO), Marek Novák (Credo), manželé Beranovi (Credo) a další.

 

Program nabídne modlitbu chval, zajímavé promluvy, praktické workshopy i mši svatou. Součástí bude také kulatý stůl s hosty a modlitební večer. 

 

Pojďme obnovovat naše společenství a propojovat skupinky mezi sebou tak, aby naše vzájemná spolupráce přinášela dobré ovoce pro celou církev i společnost. Společně můžeme přinášet radost a pokoj hledajícím, ale i do našich vlastních vztahů, rodin, přátelství a farností. 

 

Podrobný program konference a přihlášku najdete na www.credonf.cz. Konferenční poplatek činí 150,- Kč. Rodiče mohou využít nabídky hlídání dětí.