Již jsme si zvykli, že na podzim se koná Godzone Tour. Letos od 24.-29.10. navštíví Prahu, Ostravu, Žilinu, Prešov, Banskou Bystricu a zakončí v Bratislavě. Vstup je zdarma. Letošní téma je Nevzdávaj to.

Na úterý 25. 10. vypravuje o. Pavel Šupol s farností Otrokovice do Ostravy autobus ze Zlína. Cena 350 Kč

Odjezd: 

15:00 Zlín vedle divadla

15:10 Malenovice na křižovatce

15:20 Otrokovice na náměstí

15:35 Hulín u podjezdu

15:45 Přerov autobusové stanoviště stanoviště 36

Závazně se můžete přihlašovat přes formulář: https://forms.gle/Lqc4PaoCbCMVe6KBA

 

Nahlédnout do předchozích ročníků můžete skrze youtube kanál projektu Godzone.

Godzone není jen o tour

Projekt Godzone pořádá v průběhu roku kromě Godzone tour ještě konference: Godzone konferenci, Ženská konferenci či Mužskou konferenci.

V průběhu pandemie spustili živé vysílání Pod ochranou Najvyššieho, skrze kterou chtějí povzbuzoval lidi v naději i v tomto čase.

Každoročně zvou mladé do vztahu s Bohem skrze Godzone Camp a skrze animátorskou školu. Tou chtějí formovat mladé jak na Slovensku, tak v Česku, kteří jsou ochotní ve svém okolí přiložit ruku k dílu v rámci evangelizace a formace lidí ve městech a vesnicích, kde žijí.  

V roce 2020 vytvořili vzdělávací portál Godzone Academy, který obsahuje množství kurzů na různá témata pro středoškoláky, vysokoškoláky, snoubence, manžele, rodiče a pro všechny, kdo touží růst ve víře v poznání Boha Otce.

Mimoto se taky věnují evangelizačním výjezdům do farností či společenství pod názvem Godzone misie.

V oblasti médií a sociálních sítí přinášejí plnohodnotný a poutavý audiovizuální obsah. Najdete jej na YouTube, taky v rádiu Maria, Tv Lux či Tv Noe.

 

Odkazy:

https://godzone.sk/

https://tour.godzone.sk/

https://www.youtube.com/c/GodzoneProjekt