"Můj pokrm jest, abych činil vůli toho, který mě poslal, a dokonal jeho dílo."
Dnešní svátek: Svátek sv. Bartoloměje apoštola

Archív ohlášek farnosti

Neděle 30. června 2019

Dnes je 13. neděle v mezidobí.

Svátky v týdnu:

Děkujeme:

Velice děkujeme všem farníkům ochotným připravit nedělní slavnost Těla a Krve Páně.

Oznamujeme:

Včera byli v olomoucké katedrále vysvěceni na kněze dva jáhni. Jeden z nich – P. Ondřej Talaš – bude 14. 7. nastupovat jako kaplan do naší farnosti. Pokud se chcete zúčastnit jeho primice, bude se konat 6. července v 15:00 v Uherském Brodě.

V pátek na slavnosti sv. Cyrila a Metoděje nebudou v našem kostele navíc žádné  bohoslužby. Doporučujeme zúčastnit se pouti na Velehradě.

Připomínáme, že doposud pravidelné středeční mše svaté v 17:00 se ruší.

Během prázdnin budou upraveny úřední hodiny v kanceláři. Informace naleznete na nástěnkách.

Koncem prázdnin jsou mladí lidé zváni na multižánrový křesťanský festival United do Vsetína. Stále je možné se přihlašovat.