"Co vám říkám ve tmě, povězte na světle, a co se vám šeptá do ucha, hlásejte ze střech!"
Dnešní svátek: sv. Amálie (Libuše)

Aktuální ohlášky farnosti

Neděle 5. července 2020

Dnes je Slavnost sv. Cyrila, mnicha, a Metoděje, biskupa, patronů Evropy.

Svátky v týdnu:

Děkujeme:

Děkujeme všem, kteří svou účastí na koncertu Pavla Šporcla podpořili činnost zdravotního ústavu PAHOP – paliativní a hospicové péče na Uherskohradišťsku.

Oznamujeme:

Od středy 1. července nejsou povinné roušky při bohoslužbách. Odvoláváme nařízení o podávání eucharistie pouze na ruku. Zpovídat začneme opět ve zpovědnicích v obvyklých časech, kromě středy dopoledne. Více informací najdete ve farním zpravodaji.

Farní kancelář bude otevřena přes prázdniny stejně jako doposud. V pondělí a ve středu v úředních hodinách. Stále jsou volné intence na mše na srpen a září.

Také během prázdnin bude otevřen v neděli Klub Pod Kánoí po dopoledních bohoslužbách. Prosíme o zapsání na službu za barem.

Srdečně zveme rodiče s dětmi na farní výlet na Provodov v neděli 12. 7. 2020. Další informace na plakátku.

Zveme vás na benefiční evangelizační večer s názvem „MILOVANÉ MĚSTO“, který se uskuteční v neděli 19. 7. 2020 od 16:00 do 19:00 na náměstí Míru ve Zlíně. Další info na webu www.credonf.cz.

Příští týden bude mít o. Ivan dovolenou. Obracejte se prosím na další kněze.

ohlasky Ohlášky: neděle 28. 6. 2020

ohlasky Ohlášky: neděle 21. 6. 2020