Patříme k sobě?

Období pandemie ochromilo mnoho našich aktivit a setkání a zároveň odhalilo naše jisté slabiny. Po zrušení bohoslužeb v kostele jste se s námi mohli potkávat alespoň na obrazovkách Vašich zařízení při sledování bohoslužeb z kaple na Regině. Avšak jak jste možná často slýchali, nám se takové cti nedostávalo. Někteří z Vás nás kontaktovali alespoň telefonicky či e-mailem, ale když jsme naopak chtěli oslovit Vás, měli jsme jen omezené možnosti.

Proto v souladu s pravidly o ochraně osobních údajů (GDPR) přicházíme s myšlenkou farní databáze, která by nám např. umožnila být Vám nablízku, spolupracovat s Vámi na poslání farnosti a umožnit Vám dozvědět se o akcích a činnostech, které se ve farnosti konají. Zkrátka je to způsob, jak vyjádřit, že patříme k sobě :-) Registrace je zcela dobrovolná.

Registrační formulář můžete v elektronické podobě vyplnit zde: https://forms.gle/HE7RiiwNH2c5PWvQA

V tištěné podobě jej najdete v kostele a v aktuálním čísle Života farností.

Případně je zde ke stažení: gdpr_dotaznik_zlin_a5

Za spolupráci děkují