Cesta manželů

V rámci Národního týdne manželství (8. – 14. února) zveme manželské páry na Cestu manželů, kterou připravily naše zlínské farnosti ve spolupráci s Centrem pro rodinu. Čeká na Vás celkem 6 venkovních zastavení se zamyšlením a úkoly, kterými chceme manželům dát příležitost strávit spolu čas a také prostor pro komunikaci. První zastavení bude umístěno u kostela Panny Marie Pomocnice křesťanů. Trasa pak povede kolem Centra pro rodinu a před koupalištěm Panorama po panelovce dolů. Ukončení je v kostele sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně, kde se můžete za sebe navzájem pomodlit. K procházce nepotřebujete nic, jen dobré oblečení přizpůsobené počasí a otevřená srdce k naslouchání svému partnerovi. Úkoly jsou inspirovány cestou manželů v Rokoli.

Přejeme vám příjemnou cestu ve dvou :-).

ke_stazeni/cesta_manzelu_tistena.pdf

Další připravované aktivity pro Týden manželství, naleznete zde