Zveme vás na online přednášku o nejznámější modlitbě křesťanů, která se bude konat v neděli Božího slova 24. ledna 2021 od 16.00 hod.

Třetí neděle v mezidobí, která letos připadá na 24. ledna, je papežem Františkem vyhlášena nedělí Božího slova. Vnímáme, že je nám tak nabídnuta další příležitost hledat způsob, jak znovu a nově otevřít a číst Písmo svaté coby zdroj inspirace na cestu životem.

Dovolujeme si Vás proto pozvat na přednášku „Avinu – modlitba Páně“, která proběhne v čase 16 – 17.30 h právě o neděli Božího slova.

Přednášející Josef Byrtus nám pomůže odhalit hloubku nejznámější modlitby křesťanů také díky fascinujícímu rozboru jejího znění v hebrejském jazyce.

Přednášku můžete sledovat živě prostřednictvím youtube kanálu farnosti sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně.

Ke sledování Vás srdečně zvou kněží farnosti sv Filipa a Jakuba ve Zlíně a členové týmu NF Credo.

Těšíme se na Vás!

Avinu