Mladý cestovatel Nezbeda se při svých toulkách biblickou krajinou potkal s mnohými postavami, o kterých jsi už taky možná slyšel, a s mnohými tě seznámil. Také jsi objevil zajímavá místa naší farní obce. Nyní tě čeká poslední šifra, která ti připomene radost z Velikonoc, které stále prožíváme ;-)

a = Počet písmen ve jméně svatého, který má ve zlínském vyobrazení má pravici na snopu s obilím (Biblická pátrání 01).
b = Počet písmen z nápisu na přední straně kříže (Biblická pátrání 02).
c = V blízkosti jakého města zemřel náš oblíbený svatý (Biblická pátrání 03)? Uveď opět počet písmen v názvu města.
d = Kolikátý verš z Janovy 3. kapitoly obsahuje ústřední myšlenku rozhovoru? (Biblická pátrání 04)
e = V jaké nadmořské výšce leží poutní místo, s nímž je spojeno naše vyobrazení Paní se Synem (Biblická pátrání 05)?
f = Kapitola z knihy tohoto proroka, v níž popisuje své trápení i velkou naději: „Svou tvář jsem neskryl před hanou a slinou, ale vím, že nebudu zahanben“ (Biblická pátrání 06)

N [c*(b-d-a)-a]°46.72945', E [e-(14*f)]°13.54575'

místo teček doplň název města, do kterého jsi doputoval (bez diakritiky a všechno malým), a načte se ti závěrečné video s pokyny k vyzvednutí odměny ;-)

vytvořeno ve spolupráci s časopisem Nezbeda.