"Když se tedy někdo domnívá, že stojí, ať si dá pozor, aby nepadl."
Dnešní svátek: sv. Poncián a Hippolyt, sv. Jan Berchmans

Farní výlet – Jánošíkove Diery

V sobotu 25. 7. 2020 se po ranní mši svaté v 6:30 vydá o. Miroslav s farními odvážlivci na celodenní turistický výlet do oblasti Terchová – Malá Fatra. Plánovaná trasa: Dolní Diery – Horní Diery – s výstupem na Malý nebo Veľký Rozsutec. Dáý se domluvit i na jednodušší trase.

Doprava by byla zajištěna osobními automobily. Proto prosíme o zapsání na seznam v sakristii nebo vyplnění formuláře: https://forms.gle/XZcNX51eBWs2z2T88

V případě většího zájmu bychom vypravili mikrobus nebo autobus. Při 30 cestujících by cena na jednoho vyšla cca 360,- Kč, při 50 cestujících cca 220,- Kč / os.

Pojede se v případě, že nebude hrozit bouře. V pátek před výletem dojednáme obsazení automobilů.

Jánošíkove diery alebo len Diery je sústava tiesňav a kaňonov v Krivánskej Malej Fatre. Jánošíkove diery sa nachádzajú v národnej prírodnej rezervácii Rozsutec. Skladajú sa z troch ucelených častí: Dolné diery, Nové diery a Horné diery.

INFO farnosti k aktuální istuaci Covid 19

Pracujeme pro farnost