Farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně

"Každý, kdo plní vůli Boží, to je můj bratr i sestra i matka."
Dnešní svátek: sv. Ludvík, sv. Benedikt a druhové

foto aktuality

Národní týden manželství v naší farnosti.

Soutěžní výstava svatebních fotografií v klubu Pod kánoí
Prosíme manžele z naší farnosti, aby nám do 8. února přinesli na faru svou svatební fotografii (můžete vhazovat i do farní schránky). V klubu Pod kánoí následně připravíme z těchto fotografií výstavu, abychom si tak připomněli, za co můžeme Pánu děkovat a také se navzájem lépe poznali. Na zadní stranu fotografie, prosíme, napište datum vaší svatby, jak dlouho jste spolu, kolik máte dětí a také kontakt na sebe. Fotografie budou vystaveny v klubu Pod kánoí do konce měsíce února. Poté z nich vylosujeme jeden pár, který získá poukaz na romantickou večeři. Děkujeme všem, kteří se zapojí.

Filmový večer s besedou
V úterý 12. února zveme manžele od 19 hod. na Filmový večer v klubu Pod kánoí. Nechejte na chvíli doma všechny starosti a udělejte si společný čas pro vás dva. Připraveno bude drobné občerstvení a příjemná atmosféra. Zhlédneme společně film o manželství a následovat bude volná beseda k tématu, kterou povede P.Kamil Obr.

Adorace manželů v kostele
V pátek 15. února zveme především všechny manžele, ale i celé rodiny na adoraci za manželství. Manželé, přijďte společně Pánu poděkovat za své manželství a také vyprošovat potřebnou Boží výzbroj do všedních dní. Prosíme rovněž všechny farníky o modlitby za manžele a rodiny v naší farnosti, ať je jejich láska pevná, vydrží zkoušky, které je potkávají, a ať čerpají sílu ze svátosti manželství.

Prosíme také všechny o modlitby za manžele a rodiny v naší farnosti, ať je jejich láska pevná, vydrží zkoušky, které je potkávají a ať čerpají sílu ze svátosti manželství. Děkujeme.

Pracujeme pro farnost

 

Fotogalerie
Nejnovější: Slavnost Těla a Krve Páně 01.07.2019, 48 fotek
Slavnost Těla a Krve Páně
Náhodná: Zahájení skautského roku 16.09.2007, 14 fotek
Zahájení skautského roku

Kontakt

Sadová 149, 760 01 Zlín
tel.: 577 210 022
e-mail: fazlin-sfaj@ado.cz

Pro odběr aktuálních informací, prosíme, vložte svůj e-mail.

RR49 - studentské mše svaté ve ZlíněStudentské mše svaté ve Zlíně  www.rr49.cz

 

Církevní svátky a liturgii přebíráme z katolik.cz

 

Katolické bohoslužby v České republice

 

- - -
farní akce jsou podpořeny statutárním městem Zlín

 

- - -

 

 

 


Církevní mateřská škola


 

 www.farnostzlin.cz | Římskokatolická farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně | Sadová 149, 760 01 Zlín | tel.: 577 210 022 | e-mail: fazlin-sfaj@ado.cz | Code by PCHweb.cz