"Pane, ke komu půjdeme? Ty máš slova věčného života."
Dnešní svátek: sv. Mechtilda

Silvestrovské plesání 2018

V sobotu 1. prosince 2018 proběhne od 19:30 hodin na hotelu Moskva již desátý ročník Silvestrovského plesání, které organizuje farnost sv. Filipa a Jakuba společně se studentskou organizací RR49. Prodej lístků bude probíhat od 28.10.2018 v neděli po dětské (8:30 hod) a desáté (10 hod) mši v klubu Pod Kánoí, pak po pondělní studentské mši svaté a také během týdne ve farní kanceláři v otevírací dobu. Zvýhodněná cena lístku v předprodeji je 200Kč. Týden před plesem bude cena lístku 300Kč. Hrát budou kapely Zdounečanka a akuStyk. Všichni jste srdečně zváni.

Přispět do tomboly můžete vhodnými dary, které lze předat ve farní kanceláři.

Pro zdárnou organizaci plesání je také potřeba velké množství dobrovolníků, kteří nám pomohou s balením tomboly, výzdobou sálů, prodejem tomboly a dalšími aktivitami. Přihlásit se a bližší informace můžete získat u Petra Klinkovského, osobně, přes Facebook nebo na mailu petrklinkovsky@centrum.cz. Předem děkujeme.

Pracujeme pro farnost

Nejnovější: Farní tábor 20.08.2018, 56 fotek