"Já jsem vinný kmen, vy jste ratolesti. Kdo zůstává ve mně a já v něm, ten nese hojné ovoce; neboť beze mne nemůžete činit nic."
Dnešní svátek: sv. Beda Ctihodný, sv. Řehoř VII., sv. Marie Magdaléna de Pazzi

Farní duchovní obnova na Sv. Hostýně

Co farnost je, jak vznikly první farnosti a jaké mají poslání, co může nabídnout věřícím i hledajícím, ale hlavně, co od ní očekává Bůh - to jsou některé z otázek, nad kterými se můžeme během víkendového setkání na Hostýně společně zamýšlet. Součástí programu bude také mše svatá, příležitost ke sv. smíření a společnému sdílení.
Duchovní obnovu povede Mons. Mgr. Jiří Mikulášek, generální vikář brněnské diecéze a děkan Královské stoliční kapituly sv. Petra a Pavla v Brně, který je také autorem řady knih.
Hlavní program, stravování i ubytování bude zajištěn v poutním domě č. 3. Ze Zlína bude na Hostýn zajištěna doprava autobusem tam i zpět. Přihlašovat se můžete přes týden ve farní kanceláři nebo v neděli po každé mši svaté v sakristii. Cena duchovní obnovy činí 1200,- Kč (zahrnuje ubytování, stravu i dopravu na sv. Hostýn). S přihláškou je nutné uhradit zálohu 600,- Kč. Bližší informace k duchovní obnově obdržíte na tel. 577 210 022 (pouze ve všední dny do 16 h), nebo na emailu: fazlin-sfaj@ado.cz.

Noc kostelů 2018 - Timothy

Pracujeme pro farnost