"Nové přikázání vám dávám, abyste se navzájem milovali; jako já jsem miloval vás, i vy se milujte navzájem."
Dnešní svátek: Slavnost Panny Marie počaté bez poskvrny prvotního hříchu

Setkání nad Biblí

Kdo chce prohloubit svůj vztah k Bibli a také zažít kreativní práci s Biblí, je zván na toto úterý v 18 hod. do klubu Pod Kánoí. Setkání vede P. Petr Chalupa, ředitel Českého katolického biblického díla v Dolanech a docent biblických věd na Teologické fakultě v Olomouci. Vezměte si s sebou Bibli či aspoň Nový Zákon. Počet přítomných je omezen kvůli místu. Přihlaste se tedy předem v sakristii nebo na faře. Přednost mají ti, kteří by chtěli časem vést skupinky svých vrstevníků na Setkání s Biblí.

Pracujeme pro farnost

Nejnovější: Silvestrovské plesání 2019 06.12.2019, 10 fotek