"Ať ve vás Pán rozhojňuje stále víc a více lásku jednoho k druhému i ke všem lidem."
Dnešní svátek: sv. Bernard

Připravujeme Farní rodinný candrbál

Mnozí rádi vzpomínáme na loňský farní ples. Zažili jsme atmosféru farní rodiny, kterou se podaří vytvořit málokdy. Proč neumožnit stejný zážitek i našim dětem a dospívajícím? A právě proto připravujeme Farní rodinný candrbál. Užijeme si hry, soutěže, zpěv, tanec a nejedno překvapení.

Do kalendáře si zapište termín neděle 6. března v 15 hodin na Interhotelu Moskva. Tentokrát se maminky nemusí trápit s výrobou masek, protože postačí jen hezký společenský oděv. Jediné, co určitě uvítají všichni zúčastnění - když maminky nebo babičky upečou něco dobrého na stoly.

Všechny podrobnosti se dočtete v příštím Životě farnosti. Prozatím se připravujte, těšte a zvěte své kamarády a známé.

Marie Domanská a Markéta Piknová
(ŽF 3/2011)