"Když odejdu a připravím vám místo, zase přijdu a vezmu si vás k sobě, abyste i vy byli tam, kde jsem já."
Dnešní svátek: sv. Jan a Pavel

Živý betlém

Farnost sv. Filipa a Jakuba ve spolupráci s Církevní základní a mateřskou školou ve Zlíně srdečně zvou na tradiční ŽIVÝ BETLÉM, v podání herců z řad farníků a za hudebního doprovodu farních dětských schol. Akce se uskuteční před kostelem sv. Filipa a Jakuba, v případě nepříznivého počasí bude program přesunut do kostela.
těšit se můžete na Vánoční příběh s hudebním doprovodem, živé ovečky, zpívání vánočních písní a koled a výborný punč a perníčky.
akce je podpořena z kulturního fondu MMZ.

zb-13.pdf

Pracujeme pro farnost

Fotogalerie
Nejnovější: Závislosti a rodina - beseda s komunitou Cenacolo 04.06.2019, 25 fotek