"V čem jsem dříve viděl pro sebe prospěch, to považuji nyní kvůli Kristu za škodu."
Dnešní svátek: sv. Marina

Silvestrovské plesání 2012

Příjměte srdečné pozvání od přípravného výboru na v pořadí již 4. farní ples nazvaný Silvestrovské plesání. Příjďte se rozloučit se starým církevním rokem a společně s ostatními farníky si připít na nová předsevzetí do nového začátku do nového církevního roku.

Plesání se uskuteční v sobotu 1. prosince 2012 od 19,30 hodin na hotelu Moskva v prvním patře. Opět budeme mít k dispozici celé patro. K tanci a poslechu bude hrát kapela Quatro a kapela Eremy.

Vstupenky budou stát 120 Kč a začnou se prodávat v neděli 4. listopadu 2012. Zakoupit je můžete vždy v neděli dopoledne nebo v pátek po studentské mši sv. v klubu Pod Kánoí.

Chcete-li tuto akci podpořit sponzorským darem (do tomboly), kontaktujte prosím farní kancelář.

Těšíme se na vás..

Kněží a přípravný výbor

Pracujeme pro farnost

Fotogalerie