Baby schola | Farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně

"Hle stojím u dveří a klepu. Kdo uslyší můj hlas a otevře dveře, k tomu vejdu a budu sním hodovat a on se mnou."
Dnešní svátek: sv. Josef Kupertinský

Baby schola na dětské mši sv.

Baby scholaDětská schola při kostele svatého Filipa a Jakuba vznikla v roce 1993. Ve scholičce zpívají děti již od tří let věku. Písně i způsob zkoušek se snažíme uzpůsobovat tak, aby děti zpěv opravdu bavil a zpívaly s radostí.

Zpíváme na nedělní dětské mši svaté v 8.30 hod, zkoušky probíhají v neděli od 7.30 hod. ve farní garáži.

V současné době má Babyschola okolo 20 stálých zpěváčků.

Máme i svého patrona, plyšového putovního motýla Edu, který nás hlídá a pečlivě poslouchá při každé mši svaté. Scholičku vedou Tereza Kotalová, Marie Rozumková, Terezie Řánková a Jana Švarcová.

Zveme mezi sebe všechny děti, které rády zpívají a chtějí svým zpěvem společně s námi chválit Pána Boha.

Kontakt na vedoucí: Marie Rozumková, tel: 774 405 301
Webové stránky scholy: www.babyschola.estranky.cz