Bohoslužby | Farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně

"U Boha není nic nemožného."
Dnešní svátek: sv. Vavřinec z Brindisi

Bohoslužby ve Zlíně

Nedělní bohoslužby

07.00 hod. - mše sv.
08.30 hod. - dětská mše sv. za doprovodu dětských schol
10.00 hod. - mše sv.
11.30 hod. - mše sv.
18.30 hod. - mše sv. klub Pod Kánoí

Po nedělních mších svatých v 07.00, 08.30 a 10.00 jste zváni na přátelské posezení a občerstvení do klubu Pod Kánoí.

V neděli je od 17 hodin až do večerní mše svaté vystavena Nejsvětější Svátost Oltářní a příležitost k svátosti smíření.

Bohoslužby během týdne

PONDĚLÍ

v 18.30 hod.- studentská mše sv. za doprovodu studentské scholy

ÚTERÝ

STŘEDA

v 18.30 hod.

ČTVRTEK

v 18.30 hod.

PÁTEK

v 18.30 hod.

v 18.30 hod. - mše sv. s nedělní platností

V pátek je od 17 hodin až do večerní mše svaté vystavena Nejsvětější Svátost Oltářní a příležitost k svátosti smíření.

Svátost smíření

Příležitost ke svátosti smíření je půl hodiny před každou mší svatou.

Ve středu od 8 do 10 hodin

V pátek od 17 do 18.30 hodin

V neděli od 17 do 18.30 hodin

Masses in English (Mše svaté v angličtině)

Masses in English are celebrated in the chapel of former convent Regina – 4th floor, which is found in Divadelní Street 3242 (next to the University Residence Hall U7, Štefánikova 150), usually on last Thursday of every month at 7.30pm.

Because of disinterest, English Masses have been temporarily suspended. If you are interested in restoration of them, please contact Fr. Libor Churý on the e-mail address: faolomouc-novesady@ado.cz.

Mše svaté v angličtině se konají zpravidla poslední čtvrtek v měsíci v 19:30 v kapli bývalé klášterní budovy Regina (4. podlaží).

Z důvodu nezájmu byly mše v angličtině dočasně pozastaveny. Pokud máte zájem o jejich obnovení, prosím, kontaktuje P. Libora Churého na e-mailové adrese: faolomouc-novesady@ado.cz.

Nedělní dětská mše sv.

Každou neděli ve školním roce je mše svatá v 08,30 hodin zaměřena pro děti. Tuto dětskou mši svatou doprovází Baby scholička a Dívčí schóla.

Studentská mše sv.

Každé pondělí v akademickém roce jsou slouženy studentské mše svaté v 18,30 hodin, kterou doprovází studentská schola RR49. Po této mši sv. následuje zpravidla nějaký program. Více informací se dozvíte na této stránce nebo na webu www.rr49.cz

Pobožnosti, adorace

Eucharistická adorace je jedním z projevů úcty ke Kristu, přítomnému v proměněné hostii. Na této stránce se dozvíte informace o modlitbě růžence, adoraci před Nejsvětější Svátostí oltářní, křížové cestě a májových pobožnostech.