"Nadto nade všechno mějte lásku, neboť ona je svorník dokonalosti."
Dnešní svátek: Svátek sv. Bartoloměje apoštola

Archív ohlášek farnosti

Neděle 23. června 2019

Dnes je 12. neděle v mezidobí.

Svátky v týdnu:

Děkujeme:

Děkujeme pořadatelům i účastníkům oslavy Dne otců na Jižních svazích, která proběhla minulou neděli.

Velice děkujeme všem farníkům ochotným připravit dnešní slavnost Těla a Krve Páně. Díky nim můžeme dnešní den prožívat jako velikou oslavu celého města a především obou farností.

Oznamujeme:

Třikrát v tomto týdnu bude kromě standardního pořadu bohoslužeb slavena mše svatá i v 17:00. Jde o tyto dny: pondělí, středa a pátek.

Prosíme o modlitbu:

V modlitbách vzpomeňme na zemřelého opata benediktinů v Rajhradě u Brna P. Augustina Ladislava Gazdu OSB. Po revoluci to byl právě on, kdo se nejvíce zasloužil o obnovu rajhradského kláštera, který jste jistě mnozí navštívili.

Vyprošujme v tyto dny Boží požehnání novým jáhnům a také dvěma novokněžím, kteří pro naši arcidiecézi budou vysvěceni následující sobotu. První mše kněží v jejich rodišti (primice) jsou obdařeny velikým Božím požehnáním. Využijme tuto příležitost a zároveň je podpořme svou účastí.