"V čem jsem dříve viděl pro sebe prospěch, to považuji nyní kvůli Kristu za škodu."
Dnešní svátek: sv. Benon (Zbyněk)

Archív ohlášek farnosti

Neděle 12. května 2019

Dnes je 4. neděle velikonoční.

Svátky v týdnu:

Děkujeme:

Všem, kteří se zasloužili o organizaci letošní pouti a za pomoc při brigádě na farním domě na Kudlově.

Připomínáme:

Májové pobožnosti jsou v našem kostele každý den po ranní mši, každý den před večerní v 18:00 a v neděli v 17:00.

Mše svatá ve středu v 17:00 bude sloužena i nadále, až do letních prázdnin.

Srdečně vás zveme na oslavu Dne matek, která se uskuteční dnes, tj. 12. 5., od 14:30 na prostranství před kostelem Panny Marie  Pomocnice křesťanů na Jižních Svazích. Maminky i babičky jistě potěší bohatý kulturní program, nejen pro děti je připravena loutková pohádka "O Šípkové Růžence" a další doprovodný program.

Oznamujeme:

Příští neděli 19. 5. bude při mši svaté v 10:00 první svaté přijímání.

Ve středu 15. 5. v 17:00 zveme na náboženství pro dospělé. Probírat budeme knihu Ezechiel.

Ve čtvrtek 16. 5. bude sloužena na Kudlově mše svatá v 18:55.

Vzadu v kostele jsou k rozebrání Poutnické pasy na letošní Noc kostelů. Pozvěte své nevěřící přátele na zajímavý program připravený právě pro ně.

Zveme na koncert křesťanské skupiny Adorare, který se uskuteční v sobotu 18. 5. ve 20:00 na platforměm mezi budovami 14 a 15.

Centrum pro rodinu Zlín vás zve příští neděli 19. 5. od 14:30 na akci Den pro rodinu, která se uskuteční na parkovišti u kostela Panny Marie na Jižních svazích.